• CS
  • EN

O nás

Firma SELM MORAVA byla založena v roce 1996 a postupem času si vybudovala významné postavení v oboru velkoobchodního prodeje sanitárního vybavení, sortimentu z oblasti vodo-topo-plyn, inženýrských sítí a instalačního materiálu. V současné době patří mezi nejvýznamnější firmy v tomto oboru a zaměstnává cca 40 zaměstnanců. Sklad disponuje více než 15 000 skladovými položkami, čítající kolem 1,5 milionu kusů, od českých i světových výrobců.

 

Máme silný tým odborných technických pracovníků, kteří jsou schopni poskytnout odbornou podporu a zpracovávají nabídky našich zákazníků. Díky vlastní autodopravě a pomoci externích dopravců je možné vybrané zboží dopravit kamkoliv na území ČR.

 

Společnost SELM MORAVA, s.r.o. v roce 2013 obdržela prestižní ocenění "Štika českého byznysu - Štika Olomouckého kraje".

Svou obchodní aktivitu začala firma rozvíjet v roce 1996 otevřením první prodejny v samém centru města Šternberk, zanedlouho z důvodu nedostačujícího skladovacího prostoru se prodejna přesunula z centra na okraj města. Nyní se prodejna s koupelnovým studiem a sklady rozprostírá na 30 tis. m².

 

Osobně nás můžete navštívit zde:

 


 

Otevírací doba:

 

Prodejna, velkoobchod: 

Po - Pá:  7 - 16 hod.

 

Koupelnové studio: 

Po - Pá:  7  - 17 hod.

 

So - Ne, státní svátky:  zavřeno

 

 

Tyto webové stránky nejsou licencovány.This website is not licensed.